neděle 25. května 2014

22. a 23. DEN

22. DEN: Místo v plánovaném cíli Kraslicích skončil Tom v Horní Blatné. 30 km. Což je rekord :)Toma chytla taková bouřka a kroupy, že ani nestihl vytáhnout pláštěnku a byl až na kost promoklý. S vidinou dlouho trvající bouřky se tedy ubytoval v penzionu. Bouřka ale za hodinu přešla. Vyšší moc zasáhla a Tom přijal výzvu. Rozhodl se, že dnes pojede etapu a půl - cíl Františkovy lázně, jelikož to je poslední den, kdy tam zastihne kamaráda Kubu z Křídlůvek.

Přidávám několik fotek z minulé etapy (z 21. etapy - mají tedy dva dny zpoždění, za což se omlouvám):
23. DEN: Slibovaná etapa a půl se nekonala. Ne že by to nedojel do F. Lázní, dojel (z Horní Blatné přes Kraslice a Luby), jen se krapet přepočítal. Dělalo to "jen" 70 km. Celkem má tedy na kontě 1414 km!


Sotva dorazil do F. Lázní, obklopila ho banda místních cyklistů, kteří tvoří Tomův 12tičlenný fanklub. Málem se to strhlo v autogramiádu. Právě je Tom u kamaráda Kuby, kde přespí. Grilují, koštují... tak doufejme, že bude Tom do rána v pořádku a schopný jízdy :)

ZÍTRA směr Aš, čímž Tom zkompletuje všechny 4 návštěvy nejzazších bodů ČR. Po Aši najede na cyklostezku kolem Ohře a pojede, co to dá. Neurčil si na zítra žádný cíl.

Žádné komentáře:

Okomentovat