pondělí 13. února 2017

Vandr bez Hrocha

Já vím, já vím. Další mikropříspěvek, kterej ani trochu nesouvisí s jednokolkama. Ono jich bude v budoucnu asi přibývat, páč se k nim neplánuju hned tak vrátit. Je to škoda, protože ten blog byl (a ještě je) hlavně o nich. To taky vím. Ale co ještě vím, tak to, že u nich nechci zůstat napořád. Ovšem netvrdím ani to, že rovnou takhle z fleku končím. Prozatím bych to nazval takovou přestávkou na dobu neurčitou...


Vzhledem k tomu, že bych na jaře rád zase spáchal nějakej ten výjezd ven, provádím v posledních dnech jisté přípravy. Ono se to jaro totiž nezadržitelně blíží a času už moc nezbývá. Oproti loňsku už však netrénuju v hospodě. To protože takovej trénink jenom vysává peněženku a zvětšuje panděro.
A tak se stalo, že jsem se vypravil k našim slovenským bratiom. Tentokrát bez Hrocha, za to s Markem. Taková narychlo domluvená výprava, do které jsem se vlastně tak nějak vetřel. To když jsem seděl v Brně s Markem u piva a zpříjemňoval si tak čekání na vlak.
Pochodili jsme pár kopců kousek od Skalice a noci trávili na chatě. Snad krom toho větru na Peckové nedošlo na žádný dramatičnosti, takže nemá cenu psát sáhodlouhý text. Teda až na pár uklouznutí na ledu a můj destruktivní nájezd do regálu v obchodě. Jenom musím poděkovat Markovi a jeho rodičům za ty spousty jídla, pití a taky za nocleh.
A kdyby někdo náhodou někdy našel na internetu fauna s dřevěnou nohou a igelitkama plnýma zeleniny od Tesca, tak na tom nesu částečnou vinu.

Studený pivo u horkých kamen vždycky potěší

Hrajem do zblbnutí

Kocháme se

Obdivujem

Vaříme

Šmírujeme ptáky


Mrzneme

Koštujeme

Abych se furt jenom někde neflákal, spojil jsem příjemné s užitečným. Ze Slovenska jsem zamířil rovnou do Frýdku popovídat lidem o Druhé výpravě. Přednáška sice neměla takovej úspěch jako ta v Hradci, ale i tak to bylo fajn. Přetáhl jsem jenom o čtyřicet minut...
No a to by to nebyla návštěva Ostravska bez navštívení Tomáše se Standou. Dík za další přychýlení na noc. V Křídlůvkách pak budeme muset zajít na pivo. Aspoň na dvě.A s tím červnem držím pěsti.

Kafe u Toma


1 komentář: