pondělí 24. června 2013

Experiment

Abych tu pořád nepsal jen já, rozhodl jsem se tak trošku zapojit vás - těch pár lidiček, co sem chodíte. Chci, abyste rozhodli, jakou metu mám překonat. Je to jednoduché. Přidal jsem sem anketu, kde prosím vyberte jednu z možností. Jelikož mám své tělo rád, nastavil jsem limit, resp. vám ponechal jen pár možností.
Vybírejte jak je libo. Pro skeptiky a pesimisty mám takovou lahůdku. Po skončení hlasování se pokusím (asi ale ne hned) danou metu překonat. A tady je ta lahůdka - pokud se mi ji letos nepodaří překonat, ruším celou tuhle akci kolem republiky. Tudíž já mám motivaci k tréninku a vy, pochybovači, máte motivaci k hlasování, páč máte možnost mě prověřit, případně se mě a mé výpravy dokonce zbavit ;-)
Přijde mi to celkem zajímavé a jsem zvědav, jak mě kdo má rád a jak mi bude dávat do těla. Tím ale neříkám nic o tom, abyste mě šetřili. Miluji tyhle a jim podobné výzvy a o to zajímavější to bude, když mi to vymyslí někdo jiný.
Jelikož se mnou asi nikdo nepojede, nebude pravděpodobně natáčené video tak hezké jako v případě 85 kilometrů. Točit ale budu. Na to vemte jed!

Hlasování končí 9.7. ve 23:59, tedy za 15 dní.

16 komentářů:

 1. 120 km bych videl jako max. denni najezd, aniz by clovek padal na hubu a mel sto chuti se na uni uz nikdy neposadit.

  OdpovědětVymazat
 2. já sám si myslim že 85 kilometrů je samo o sobě sebevražda :D do teď si nedokážu představit že bych byl něčeho takovýho schopnej.
  A můžu říct že pokud chceš dát víc si sebevrah :)Každopádně máš můj velkej obdiv a přeju hodně štěstí v překonávání rekordu .

  OdpovědětVymazat
 3. Záleží na terénu, ale myslím si, že něco kolem 100 by mělo jít :) good luck

  OdpovědětVymazat
 4. Imho 8km/h vyvinout na tom budeš moct, tak když vyrazíš hned o půlnoci, budeš na to mít 24 hodin, to bys měl zvládnout 192 kiláků :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Průměrku mám 14 km/h. Mám tam 125 mm kliky.

   Vymazat
  2. Tim chces naznacit, ze si troufas pokorit tristovku?

   Vymazat
  3. Ne, jsem člověk a ne stroj. Budu rád za 100+

   Vymazat
  4. Salate. Kdo na velke uni (29"->) neujede alespon 100 mil/24h, neni pravy jednokolkar...

   Vymazat
  5. Od tebe to fakt sedí. Ty s tvými dvacetikilometrovými výpravami na 29" fakt stojíš za zápis do Guinessovky.

   Vymazat
 5. Ja se ovsem, narozdil od tebe, neprezentuji jako dalkovy jezdec;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, ale kérování ti evidentně problém nedělá...

   Vymazat
  2. Vsak ono ti to neuskodi. Ti, kterym se porad jen pochlebuje, se pak tezce vyrovnavaji s cimkoliv jinym... Radeji si uz shanej pohodlny polstarek pod zadek:-D

   Vymazat
 6. Sem na tebe mírnej, hlasoval sem pro 100, protože vim co to dá práce ujet to na bicyklu, natož na unicyklu :-)

  OdpovědětVymazat
 7. dala jsem ti 100ku ;) vím, že to zvládneš v pohodě a s tvou vůlí a odhodlaností bys zvládnul i těch 160, kdyby ses hecnul... ale budu na tebe hodná :-D

  OdpovědětVymazat